Увага! Конкурс!

На виконання рішення Світловодської районної ради сьомого скликання "Про створення комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр Світловодської районної ради Кіровоградської області" № 402 від 27 вересня 2018 року, керуючись пунктом 9.1 Статуту
КУ "Світловодський ІРЦ", наказом відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації №245 від  24 вересня 2019 року, Світловодська районна рада Кіровоградської області та комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр Світловодської районної ради Кіровоградської області" оголошує конкурсний відбір на посаду педагогічних працівників комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр Світловодської районної ради Кіровоградської області".

Найменування і місцезнаходження закладу–комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр Світловодської районної ради Кіровоградської області" (27532, Кіровоградська область, Світловодський  район, село Глинськ, вулиця Шкільна, будинок 2).

Найменування вакантних посад: вчитель-логопед, вчитель-олігофренопедагог, вчитель – реабілітолог (інструктор з фізкультури).

Кваліфікаційні вимоги до учасника конкурсу: громадянин України, вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за відповідними напрямками, стаж педагогічної діяльності не менше трьох років.

Документи приймаються за адресою: 27500, м. Світловодськ, вул. Героїв України, 36, з 8:00 до 17:00 з 27 вересня 2019 року до 17 жовтня 2019 р.

Конкурсний відбір відбудеться 18 жовтня 2019 р. о 10:00 год. за вказаною адресою.

Особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі - Вовк Тарас Васильович, тел.(068)3314055, е-mail: ircsvetlovodskrayrada@ukr.net

Для участі у конкурсі кандидати подають такі документи:

1.заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних, відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

2.автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3.копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

4.копію документа про вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра;

5.копію трудової книжки.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Визначені цим переліком документи, кандидати подають особисто (або подає уповноважена, згідно з довіреністю, особа) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні термін.