Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

      Мітинг, присвячений вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, відбувся об 11:30 біля «Пам’ятника борцям за волю та незалежність України», що на набережній міста.  

        У заході взяли участь голова Світловодської районної ради Роман Домбровський, перший заступник голови РДА Наталія Гаврилюк, депутати районної ради, державні службовці. 

         Ведуча заходу нагадала, що цей день був внесений до календаря особливих датзгідно з Указом президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні". Розповіла, що у ці дні шість років тому протистояння між учасниками Революції Гідності та владним режимом досягло найвищої точки напруження, а 20 лютого загинуло найбільше активістів Майдану, а загалом  революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста людей. 

        До учасників мітингу з короткою промовою звернувся Роман Домбровський: 

      «Шановні земляки! 20 лютого ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні - людей, які віддали життя за краще майбутнє своєї країни. Їхній  вчинок змінив хід сучасної історії України. Завдяки їхній самовідданості, патріотизму та вірі в ідеали свободи та демократії, наша країна отримала унікальний шанс повністю змінитися, впевнено ступити на європейський шлях розвитку. І ми вже не зійдемо з цього шляху. Він не буде простим, але приклад Героїв Небесної Сотні ніколи не дасть нам здатися, скласти руки й відмовитися від поставлених цілей. Кожного з нас змінила Революція Гідності. Навчила бути небайдужими, брати на себе відповідальність і стояти за Україну до останнього подиху. Переконаний, що разом, спільними зусиллями ми змінимо країну, доведемо до кінця вкрай необхідні реформи, і Україна досягне того майбутнього, про яке мріяли Герої Небесної Сотні. І це буде найкращою даниною їх  світлій пам'яті. Слава Україні! 

        Героїв Небесної Сотні вшанували хвилиною мовчання. До підніжжя пам’ятника поклали квіти. 

        Вічна слава Героям! 

                                                                                         «Світловодськ Вечірній»

Повернутись