Семінар секретарів сільських рад Світловодського району.

Районна рада, зібравши і узагальнивши ряд питань, що виникають в роботі секретарів сільських рад та які найбільше потребують роз'яснення з боку фахівців, організувала 22 жовтня 2014 року семінар для секретарів сільських рад Світловодського району . Вела семінар заступник голови районної ради Наталія Пруднікова.

До участі в роботі семінару були запрошені державний районний нотаріус Галина Рудь, начальник реєстраційної служби Світловодського міськрайонного управління юстиції Віта Сухенко,  начальник відділу надання адміністративних послуг, адміністратор районної державної адміністрації Тетяна Устьянцева, начальник загального відділу РДА Наталія Грекова та начальник архівного відділу РДА Вікторія Кондратенко.

Розглянули питання: оформлення та видача свідоцтв на спадщину, процедуру реєстрації права власності на нерухоме майно та право оренди земельної ділянки в сільській місцевості, як організувати діловодство у виконавчому комітеті сільської ради та інші.

За відгуками учасників семінару робота була плідною, набутті знання використовуватимуться в практичній діяльності секретарів, а користувачі відповідних послуг матимуть більше корисної інформації.