Голови сіл обговорили ряд важливих питань

22 жовтня 2014 року голова районної ради Олексій Шаповал провів нараду сільських голів до роботи якої були залучені і керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Керівник апарату РДА Андрій Поварчук доповів про стан виконання органами місцевого самоврядування району статті 51 Закону України "Про вибори народних депутатів України" щодо сприяння виборчим комісіям в організації та проведенні  позачергових виборів до Верховної Ради України 26 жовтня 2014 року.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Лідія Тюрюшкіна повідомила про використання державної субвенції на ремонт та утримання доріг комунальної власності в населених пунктах району в 2014 році.

Наталія Бащук - начальник міськрайонного управління юстиції проінформувала присутніх про основні засади Закону України "Про очищення влади".

Серед інших нагальних проблем району розглянули і питання прибирання стихійних сміттєзвалищ вздовж узбіччя доріг, посадок, лісосмуг.

Районна рада звертається до жителів Світловодського району з проханням любити землю на якій живемо, поважати природу, дотримуватися добросусідства і не дозволяти собі вчинків агресивного відношення до навколишнього середовища.

Пам'ятаймо, що ця місцевість дісталася нам не тільки в спадок від батьків, а для того, щоб передати її своїм дітям як великий і прекрасний дар. Настільки дар буде "прекрасним" залежить від кожного з нас. Не смітіть і не дозволяйте цього іншим.  Якщо ви стали свідками вандалізму по відношенню до природи просимо повідомити про це правоохоронні органи або зателефонувати до районної ради за номером (05238)21450.