Мітинг

Районна рада отримала повідомлення про те, що 10 липня 2014 року на площі перед адмінбудинком 0 9 годині розпочнеться мітинг патріотичних сил з вимогою дострокового припинення повноважень районної та  міської рад. "Це буде мирна акція, направлена на те, щоб розбудити народ. Очікується близько 100 учасників." - повідомив  голова районної організації "Свобода" В. Іванець.

Дослухатися до вимог людей, врахувати всі зауваження, дати пояснення, якщо такі будуть потрібні,  налагодити конструктивний діалог та виробити приємливу для громад практику зворотнього зв'язку - це обов'язок кожного депутата незалежно від рівня ради. Отже не взяти участь в мітингу районна рада не могла, адже це свідчило б про неповагу до виборців. Представником районної ради і депутатського корпусу на мітингу була заступник голови районної ради Наталія Пруднікова

.

Мітингуючих виявилося менше, ніж представників влади, правоохороних органів, представників преси. Шість мітингувальників розгорнули плакати "люстрація" та "ні - корупції", повідомили присутніх про те, що в районі і в місті Світловодськ багато проблем: зависокі ціни на воду, низька якість води, не вирішується питання із сміттєзвалищем, не всі ще жителі Світловодщини отримали по 2 гектари землі, геноцид, екоцид, дерибан, рейдерське захоплення та ще багато  гучних слів звучало на адресу місцевої влади. Крім емоцій, мітингувальники так і не висловили  жодної конкретної пропозиції щодо шляхів усунення озвучених проблем. Однак заготовану резолюцію зібрання громади Світловодщини залишили. В ній вимагається: ( додається точна копія резолюції)

1. Припинити бездієвість міської та районної влад.

2. Публічний Звіт Світловодського міського голови Котенка.

3. Зупинення дерибану загублених гуртожитків, в тому числі за адресою: Леніна 96, Приморська 74, інші недобудовані будинки у Власівці та Світловодську.

4. Дочасне припинення повноважень міської та районної ради

5. Відкрите прозоре тарифоутворення комунальних тарифів

6. Скільки платити начальнику ЖЕКу має вирішувати громада

7. Смітники

8.Екологія, амброзія, вода, свинокомплекс

9. Системна боротьба з наркоманією

10. Рейдерське захоплення землі, розорювання пасовиськ,

11. Ціни води Світловодщині

12. Скасування добровільних внесків в медицині.

(Резолюція має два підписи.)

Отже, початок діалогу влади і представників громади покладено.  Спільними зусиллями подолаємо всі проблеми. Залишилося тільки вирішити "незначне" і "несуттєве" питання фінансування означених проблем.