Минуло вже 75 років з тих героїчних часів, коли наші батьки, діди та прадіди визволили українську землю від нацистських окупантів.

З нагоди річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників в селі Федірки Світловодського району відбувся мітинг, в якому взяли участь голова районної ради Роман Домбровський,  сільський голова Володимир Джулай, депутати районної ради Микола Хоменко та Анатолій Мірошник, учні школи.

До учасників урочистостей звернувся голова районної ради Роман Домбровський, який зазначив, що День визволення – це знаменна дата в історії нашого району і в житті кожного з нас.

Минають роки, покоління змінює покоління, але часу непідвладна пам’ять про те, хто ціною власного життя звільняв наші села від коричневої чуми.

Наші співвітчизники проявили високу силу духу, справжній патріотизм і героїзм, відданість військовій присязі та обов’язку.

Учасники мітингу поклали квіти до пам’ятника воїнам-визволителям села Федірки та Меморіального комплексу односельчанам, які не повернулись з Великої Вітчизняної війни.