В районі відбулася акція миру

Сама природа 12 квітня 2014 року сприяла людям, які вирішили  виявити свою добру волю і стати в Єдиний Ланцюг - Ланцюг Єднання, показавшисвіту своє бажання жити в єдиній неподільній країні, в мирі з сусідніми країнами, а найголовніше закликати Схід і Захід України до порозуміння.

Юлія Даценко - завідуюча дитячим садочком - надіслала фотосвідчення, що маленькі мешканці села Григорівки рівно о 14-00 разом з усією країною співали Гімн України та, взявшись за руки, долучилися до Всеукраїнської акції "Єднаймося заради миру!"

Урочистість і значимість події, гарний настрій та піднесення відчували цього суботнього дня жителі Подорожнього.

Жителі Великої Андрусівки не залишилися байдужими і надіслали свідчення свого стояння за МИР, за ЄДИНУ УКРАЇНУ!