Координаційна рада

22 липня 2016 року відбулось засідання Координаційної ради, з порядком деним:

1. Про добровільне об’єднання територіальних громад та децентралізацію влади в Україні.

2. Про взаємодію Світловодського відділення Олександрійської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області, органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади району по мобілізації зусиль для забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів.

3. Про залучення інвестицій у соціально-економічний розвиток району.

4. Про забезпечення земельними ділянками військовослужбовців, які брали і беруть участь у виконанні завдань по здійсненню АТО.

5. Різне.

До участі у засіданні були запрошені: експерт з правових питань Офісу реформ Кіровоградського РВ АМУ Нижник Володимир Валерійович, експерт з бюджетних питань Офісу реформ Кіровоградського РВ АМУ Абрамов Анатолій Анатолійович, депутати районної і місцевої рад.

Кординаційна рада прийняла такі рішення:

- Рекомендувати органам місцевого самоврядування району в ході реалізації вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» забезпечити дотримання конституційного принципу добровільності та врахування думки громад під час проведення адміністративно-територіальної реформи.

- З метою дотримання основних принципів добровільного об’єднання громад при розгляді пропозицій щодо ініціювання добровільного об’єднання забезпечити проведення громадського обговорення згідно вимог чинного законодавства. .

- Рекомендувати керівникам підприємств, незалежно від форм власності, здійснювати впровадження інвестиційних та інноваційних проектів, направлених на модернізацію і реконструкцію основних фондів, існуючого обладнання та закупівлю нового, впровадження новітніх технологій.

- Структурним підрозділами районної державної адміністрації (відповідно до компетенції), виконкомам сільських рад вжити заходів щодо посилення роботи по залученню інвестицій в економіку району для забезпечення сталого економічного зростання та створення нових робочих місць.

-  Рекомендувати Світловодському відділенню Олександрійської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області, органам виконавчої влади, місцевого самоврядування, контролюючим та правоохоронним органам:

- Зосередити свої зусилля на безумовному виконанні завдань по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів.

- З метою підвищення рівня добровільної сплати податків посилити інформаційну компанію серед платників податків району щодо змін у податковому законодавстві України.

- Забезпечити систематичне проведення семінарів, «круглих столів», брифінгів, особистих зустрічей за участю керівників і бухгалтерських працівників підприємств, установ та організацій району.

- З метою забезпечення додаткових надходжень до місцевих бюджетів, продовжити розпочату в районі роботу щодо збільшення ставок орендної плати за землі державної власності сільськогосподарського призначення та розрахунків за земельні частини (паї).

- Сприяти процесу оформлення та передачі в оренду земель запасу, резерву та водних об’єктів.

- Посилити роботу щодо залучення інвестицій в соціально-економічний розвиток району.

-  Розробити та винести на розгляд пленарного засідання ради районну  Комплексну програму по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на період до 2020 року.