17 липня 2019 року відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Обговорювалися питання стану виконання районного бюджету за І півріччя поточного року, фінансової дисципліни, ходу підготовки освітньо-виховних закладів до нового 2019-2020 навчального року, забезпечення законності і правопорядку в ході збирання врожаю та про плату за землю, як вагомого джерела доходів місцевих бюджетів.

В роботі Координаційної ради взяли участь сільські голови, керівники районної державної адміністрації, начальники її відділів та управлінь, представники територіальних органів міністерств і відомств у Світловодському районі, депутати відповідних профільних комісій районної ради.

В ході конструктивного діалогу з усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення.