Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

Відбулося розширене виїзне засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, яке проходило на території Олександрівського району.

В роботі координаційної ради взяли участь сільські голови, депутати районної ради та директори навчальних закладів району. Учасники ознайомились з суспільно-політичним життям Олександрівщини, його соціально-економічним та культурним розвитком.

 Гості вивчили досвід колег по реформуванню гуманітарної сфери району, роботу навчально-виховних об’єднань.  Побували в інклюзивно-ресурсному центрі. Відвідали місцевий стадіон, дитячу спортивну школу. Цікавою з пізнавальної точки зору була екскурсія до музею сім’ї Раєвських, що знаходиться в селі Розумівка.

Учасники координаційної ради щиро вдячні керівництву району Гончаренку  Григорію  Кіндратовичу - голові Олександрівської районної ради, Бороті Ользі Дмитрівні - голові районної державної адміністрації, сільським головам:  Христенку Миколі Васильовичу (с.Розумівка), Скляренку Василю Івановичу (с.Бовтишка) за гостинність та надану можливість обміну досвідом двох районів з основних питань соціального та культурного розвитку.

 

 

Повернутись