Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

Згідно рішення №472 від 25.01.2018 року Світловодської районної ради сьомого скликання «Про призначення завідувача комунального закладу «Районний методичний кабінет Світловодської районної ради Кіровоградської області» голова районної ради Домбровський Роман Васильович уклав строковий трудовий договір (контракт) з Орловою Юлією Василівною.

В ході підписання контракту відбулася робоча, конструктивна розмова між головою та завідувачем стосовно подальшого бачення розвитку методичної служби та освіти на території району. Юлія Василівна зазначила, що зважаючи на вимоги сучасної реформи освіти, стрімкого технологічного розвитку закономірним виступає потреба модернізації та розробки стратегії розвитку методичної служби. Основною запорукою успіху таких планів будуть партнерські стосунки із закладами освіти району, відділом освіти, молоді та спорту, обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського та безпосередньо керівництвом району. Також потрібно налагоджувати партнерську діяльність та обмін досвідом із іншими районами та областями з питань розвитку освіти. 

– «Тому ми почнемо з простого, а саме вивчення потреб педагогічних працівників, керівного складу закладів освіти, відділу освіти, молоді та спорту та нашого керівництва в розрізі науково – методичного супроводу, який має надавати методкабінет. Вивчивши стан рівня методичної підготовки, грамотності та майстерності педагогічного складу району, врахувавши вимоги освітнього законодавства – ми зможемо спільно розробити стратегію розвитку методичної служби, яку я бачу у вигляді відповідної Програми затвердженої сесією райради»

Роман Васильович підтримав відповідне бачення подальшої роботи зазначивши, що розвиток освіти в районі це один з головних аспектів на сьогодні, бо ми виховуємо наступне покоління, яке буде приймати участь у становленні та розвитку нашої території та країни в цілому, тож спільними зусиллями ми повинні дбати про гідні умови та належний рівень надання освітніх послуг.  

 

Повернутись