На виконання делегованих повноважень згідно рішення Світловодської районної ради «Про делегування повноважень районної ради районній державній адмінстрації» № 11 від 20 листопада 2015 року, на виконання рішення Світловодської районної ради сьомого скликання «Про створення комунальної установи «Центр із обслуговування закладів та установ»  Світловодської районної ради Кіровоградської області» № 594 від 26 травня 2020 року, керуючись наказом сектору освіти райдержадміністрації № 91 від 05.06.2020 року «Про оголошення конкурсу», сектор освіти райдержадміністрації оголошує конкурсний відбір на посаду керівника комунальної установи «Центр із обслуговування закладів та установ»  Світловодської районної ради Кіровоградської області»:

• найменування і місцезнаходження закладу - комунальна установа "Центр із обслуговування закладів та установ"  Світловодської районної ради Кіровоградської області"заклад (27500, Кіровоградська область, м.Світловодськ  вул. Коцюбинського, 19);
  • найменування посади та умови оплати праці – директор, оклад 5423,00 грн.;

• кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади  керівників підприємств установ, організацій (крім закладів освіти), які належать до спільної (або комунальної)  власності територіальних громад Світловодського району, укладення та розірвання з ними контрактів, затвердженого рішенням Світловодської районної ради від 02 серпня 2018 року № 392:

- громадянство України,

- володіє державною мовою;

- має високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності, здатна за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки;

- відповідає кваліфікаційним та іншим вимогам, встановленим для керівника суб’єкта господарювання у випадках передбачених чинним законодавством України.

- особа повинна мати організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків;

- документи приймаються у приміщенні сектору освіти райдержадміністрації: 27500, м. Світловодськ, вул. Коцюбинського, 19, з 8:00 до 17:00 години  з 05 червня 2020 року до 05 липня  2020 року;

• конкурсний відбір відбудеться  06 липня 2020 року  о 10:00 год.  в приміщенні сектору освіти райдержадміністрації;
  • особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі – Сачевська Лариса Романівна, тел. (05236) 2-01-53, е-mail: Inbox6@sv.kr-admin.gov.ua

• Для участі у конкурсі кандидати подають такі документи:
  • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про освіту;
  • копію трудової книжки;
  • довідку про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Визначені цим переліком документи кандидати подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.