А ми тую славу збережемо

З нагоди 69-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років в районному Будинку культури 7 травня відбулись урочистості та святковий концерт "А ми тую славу збережемо" за участю представників  місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, трудових колективів підприємств, установ, політичних партій, громадських організацій району.

В урочистостях взяли участь та привітали присутніх голова районної ради Олексій Шаповалголова районної державної адміністрації Руслан Степура, військовий комісар Світловодсько-Онуфріївського об’єднаного районного військового комісаріату Сергій Балабуха.

Для глядачів виступали солісти Володимир Котляр, Оксана Крищук (с.Павлівка), Анрі Болквадзе (Микільськ) - володар гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва "Калиновий спів", Наталія Явдик, Ліза Тристан, Василь Кузьменко, народний вокальний ансамбль "Відлуння" (керівник - Олександр Безуглов), народний вокальний ансамбль "Мрія" (керівник - Світлана Животовська), ансамбль російської пісні "Сударушка" (керівник - заслужений працівник культури України Надія Татарнікова). Володарка гран-прі районного конкурсу читців "До висот Шевченкового слова", учениця Григорівської школи Діана Косячко зачитала вірша Сергія Михалкова "После Победы". На завершення Надія Татарнікова та всі учасники святкового концерту виконали пісню "Перемога".