Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

Концерт до Дня Вчителя

          «Вже осінь завітала в Україну… а ми на свято вчителя прийшли» - саме так розпочалось районне свято до Дня Вчителя. У святковій залі були присутні більш ніж триста вчителів Світловодщини.

 «Ідуть віки, і рід на зміну роду, вузенька стежка, що до школи йшла – вона широкою дорогою ставала. І справді, школа – перший крок до самостійного життя. Ми завжди будемо пам’ятати наших вчителів, що дали нам поштовх до подальшого розвитку. 
          Зі словами привітання до вчителів звернувся голова Світловодської районної ради - Домбровський Роман Васильович.

          Слова подяки прозвучали також в привітаннях голови  райдержадміністрації Твердовського Сергія Сергійовича, начальника районного відділу освіти Сачевської  Лариси Романівні, голови освітянської профспілки Рябчун Ніни Іванівни. Грамоти і подарунки вчителям від народного депутата України Олеся Станіславовича Довгого вручив помічник депутата Антон Пустовой. Не залишився осторонь приємної події і депутата Світловодської районної ради Олег Медяник, який передав кожному педагогічному колективу смачні подарунки від підприємства «Світсир». 
          В концертній програмі до Дня Вчителя взяли участь колективи районного будинку культури, центру дитячої та юнацької творчості і ще багато талановитих дітей нашого району.

          Керівництво району привітало вчителів грамотами та дипломами. Ветерани праці та вчителі – ровесники України отримали від профсоюзу освіти подарунки.

 

Повернутись