Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

Концерт до дня працівника соціальної сфери

         В осінній день, коли природа наче розуміючи, що зима не за горами, дарує людям хоровод з яскравих червоних, жовтих та зелених листочків.

        Саме Ви, працівники соціальної сфери, як і природа восени робите все, щоб життя соціально незахищених людей, які потребують кваліфікованої допомоги і звичайно людського співчуття, було радіснішим та комфортнішим. Бо саме Ви даруєте їм сердечне тепло і доброту.

        Тож сьогодні щиро вітаємо Вас з професійним святом!

        Здоров’я Вам, родинного затишку, миру у нашій країні та у Ваших серцях, а ще світлої Вам долі та впевненості у завтрашнім дні!

        З такими словами звернулась до присутніх ведуча.

День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить Вам, тому що Ви виявляєте милосердя милосердя, створюєте добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

        Голова Світловодської районної ради Роман Домбровський від щирого серця привітав гостей з професійним святом. Разом з головою райдержадміністрації Сергієм Твердовським вручили грамоти і подяки працівникам соціальної сфери за професіоналізм і з нагоди свята.

        Дуже відповідальна і почесна місія покладена на працівників управління соціального захисту населення. Тисячі людей відчувають Вашу турботу, увагу і доброзичливість, бо Ви щодня допомагаєте їм справитися з нелегкими життєвими обставинами і тим самим реалізуєте активну соціальну політику держави. Андрій Поварчук – начальник управління, високо оцінює свій професіональний невеликий колектив, який виконує величезний об’єм роботи.

        Всі відділи територіального центру виконують свої обов’язки в повному обсязі, але дуже значима робота у відділенні соціальної допомоги вдома, який очолює Надія Мирошниченко, важка і фізично і морально, тому працювати сюди приходять за покликанням. 337 підопічних, які потребують не тільки великих фізичних навантажень але й вміння вислухати та розрадити, що інколи набагато важливіше. Всім робітникам за це велика вдячність.

        Колектив районного будинку культури піснями привітав гостей з професійним святом.

Моя Україно, народ мій коханий

Ми всі українці, ми всі земляки

Здоров’я і щастя Вам, Світловодчани

Добробуту, миру на довгі роки.

Єднаємось разом, хай чиста іскрина

Запалить любов’ю гарячі серця

Й піснями наповниться вся Україна від щастя!

Якому не буде кінця!

 

Повернутись