Концерт до дня працівника культури

«Культура робить людину особистістю, неповторною, несхожою на інших»

Українська культура одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском агресивних впливів, зберегти свою самобутність, первозданність, чистоту та різноманітність.

Без сумніву, українська культура займає гідне місце у культурі світовій. І, безумовно, вона  не змогла б посісти це місце, якби не було людей, які розвивають та розповсюджують її.

Саме такими людьми є працівники культури. Саме їм 10 листопада був присвячений концерт у Районному будинку культури.

З професійним святом гостей привітали голова районної ради Роман Домбровський, голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський, помічник народного депутата України Олеся Довгого Антон Пустовой, начальник відділу культури райдержадміністрації Микола Середенко, директор Районного будинку культури Любов Воловик. Колективи РБК привітали присутніх піснями. А наприкінець всіх гостей почастували шампанським.