Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

12 грудня відбулося спільне засідання чотирьох постійних комісій Світловодської районної ради, метою якого було обговорення 31-го питання порядку денного тридцять восьмої сесії райради сьомого скликання. 

Голова райради Роман Домбровський доручив ведення засідання заступнику голови постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, приватизації, підприємництва та регуляторної політики Анатолію Мірошнику, колишньому голові РДА. 

З питань економічного і соціального розвитку Світловодського району доповідала Наталія Гаврилюк– перший заступник голови РДА. Щодо Програм соціального захисту населення інформував депутатів начальник відповідного управління Андрій Поварчук. З 13-и «освітянських» питань доповідав начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій Скопич. Про внесення змін до бюджету поточного року та районний бюджет на 2019 рік інформувала начальник фінансового управління Юлія Артеменко. Під час обговорення питань виникали деякі суперечки, депутати потребували додаткових пояснень від доповідачів, але консенсус завжди знаходили.

Результатом плідної і злагодженої роботи депутатів став розгляд усіх запропонованих питань наступної сесії райради, що відбудеться у п’ятницю, 14 грудня. До речі, на цій сесії будуть звітувати голова райради Роман Домбровський та голова РДА Сергій Твердовський. Це звична практика для Світловодського району, на відміну від міста.

Приємним моментом засідання стало привітання одного з наймолодших депутатів райради Андраника Тартикяна з 32-м днем народження. Крім теплих слів і букету троянд від голови райради, іменинник отримав ще й Подяку за активну депутатську діяльність.

Тетяна Дроздова

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись