Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

Напередодні 45-ої сесії Світловодської районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 13 грудня, 10 грудня провели своє спільне засідання депутатські комісії. Розглянули 15 питань порядку денного наступної сесії.
Вести засідання голова райради Роман Домбровський запропонував Анатолію Мірошнику, заступнику голови постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, приватизації, підприємництва та регуляторної політики, з чим досвідчений депутат і колишній голова Світловодської РДА блискуче впорався.
Про важливі питання, які мають суспільний інтерес, коротко. 
Ніяких заперечень не викликав проект рішення про визнання повноважень депутата Світловодської районної ради Олени Чемадури. Вона по закону посяде місце у районному парламенті і буде другою жінкою серед решти депутатів-чоловіків. Ми повідомляли раніше, що Віталій Німець добровільно склав свої повноваження через зміну місця проживання, а Олена Чемадура була наступною у списку кандидатів у депутати від ВО «Батьківщина». 
Присутній на засіданні перший заступник керівника Знам’янської місцевої прокуратури Володимир Рубан проінформував депутатів про стан протидії злочинності, корупції, профілактики правопорушень та результати діяльності на території Світловодського району та міста Світловодська за 12 місяців 2019 року. 
Перший заступник голови РДА Наталія Гаврилюк, яка за відсутності голови вже тривалий час є керівником державної установи, представила на розгляд комісії звіт РДА про соціально-економічний розвиток Світловодського району у відповідних галузях (сферах) діяльності за січень-вересень 2019 року. Насамперед, Наталія Гаврилюк нагадала присутнім про те, що наближається суттєве скорочення працівників районної державної адміністрації на 30 осіб, зокрема у майбутній структурі РДА не буде управління економічного розвитку і торгівлі. Тож, можливо, аналіз програми соцекономрозвитку району робиться передостанній раз. Хто буде далі виконувати ці функції поки що не зрозуміло. 
Світловодський район свої показники зберігає на рівні першої п’ятірки в області. Зокрема, за ІІІ квартал 2019 року середньомісячна номінальна заробітна плата, нарахована одному штатному працівнику по підприємствах, установах, організаціях (юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) становить 9906 грн, що в 2,4 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (4173 грн) – це 3 місце серед районів області. Розмір заробітної плати по району перевищив середній показник по області на 1186 грн. 
На запитання депутата Ігоря Кирилова про можливість фінансування відвідин дітьми району міського басейну Гаврилюк відповіла, що така можливість є – 10-15 тис. грн у бюджеті знайти можна, але до цього часу виконком міської ради не може визначитися з ціною, немає розрахунків. 
Далі Наталія Гаврилюк доповіла про програму економічного і соціального розвитку Світловодського району на 2020 рік. Зокрема, планується зростання доходів на 102-106%, заробітної плати до 10 тис. грн, обсягів реалізації продукції зросте до 102-103%. 
Широку дискусію викликало питання про реорганізацію комунального закладу «Світловодський районний центр із обслуговування закладів освіти», який очолює Роман Шумейко. РДА запропонувала приєднати до цього закладу ще один КЗ «Методичний центр». Депутати ж вирішили до кінця року нічого не реорганізовувати, а на найближчій сесії заслухати трьох керівників закладів (відділ освіти зокрема), щоб визначитися, хто є хто і хто кому начальник.   
Технічне питання про затвердження складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника КЗ «Павлівське НВО» теж довго обговорювали, бо запропонованим складом комісії був невдоволений Микола Середенко, який був звільнений з цієї посади за згодою сторін, але на тлі гучного скандалу. Треба, щоб склад комісії обговорили у колективі закладу – наполягав депутат Середенко. Не існує такої норми – роз’яснили йому і відправили проект рішення на розгляд сесії. 
Які зміни до бюджету 2019 року необхідно внести та яким буде бюджет – 2020 – доповідала начальник фінансового управління Юлія Артеменко. Запитань було безліч, відповідей стільки ж, тож до 45-ої сесії районної ради, і депутати і виконавча гілка влади готові. 
Автор: Тетяна Дроздова

 

Повернутись