13 жовтня відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій Світловодської районної ради, в якому взяли участь голова районної ради Роман Домбровський, перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Гаврилюк.

У ході засідання депутати опрацювали десять питань порядку денного, запропонованих для розгляду на п’ятдесят першій сесії районної  ради.

Члени комісій заслухали інформацію першого заступника голови РДА Наталії Гаврилюк та начальника фінансового управління райдержадміністрації  Юлії  Артеменко та рекомендували сесії районної ради затвердити звіти про виконання програми економічного і соціального розвитку Світловодського району за січень-вересень 2020 року та про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року.

Крім того, розглянули питання:

- Про стан ремонту доріг державної та комунальної власності у Світловодському районі.

-  Про стан готовності господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери району до опалювального сезону 2020/2021 року.

- Про прийняття майна до спільної власності територіальних громад сіл Світловодського району.

- Про внесення змін до рішення районної ради від 28 березня 2014 року № 293 "Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району".

- Про надання дозволу на передачу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Світловодського району за місцем їх розташування

- Про внесення змін до Комплексної програми протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 квітня 2016 року № 67

- Про продовження дії контракту про призначення головного лікаря комунального некомерційного  підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської районної ради  Кіровоградської області».

- Про внесення змін до рішення районної ради від 13 грудня 2019 року № 558 «Про районний бюджет Світловодського району на 2020 рік».