01 липня 2020 року заступник голови Кіровоградської ОДА Максим КАЛІНІН проводив особистий виїзний прийом громадян у Світловодському районі. До посадовця звернулися Павлівський сільський голова Микола ПАНАСЕНКО і депутат районної ради Ігор КИРИЛОВ з питання проведення поточного середнього ремонту дороги загального користування місцевого значення С 121911 Вільне – (Павлівка-Білецківка) на ділянці в с.Вільне.

Питання ремонту частини дороги довжиною 1,3 км. неодноразово порушувалося перед ОДА та ДП "Агентство місцевих автомобільних доріг". Павлівською сільською радою було надано гарантії щодо спів фінансування робіт у разі їх виконання.

Після обміну інформацією, Максим КАЛІНІН запевнив відвідувачів, що роботи на зазначеній ділянці  будуть проведені в липні 2020 року.

Голови  районної адміністрації та районної ради Віктор СЕЛИЧ  та Роман ДОМБРОВСЬКИЙ разом з депутатом районної ради Ігорем КИРИЛОВИМ проінспектували хід виконання ремонтних робіт на об’єкті.

За 2020 рік це вже третій об’єкт дорожнього будівництва у Світловодському районі, який виконується за рахунок територіального дорожнього фонду.