Зональний фестиваль юних пожежників

До міського Палацу Культури в м.Світловодську приїхали команди - переможці в районих і міських змаганнях юних пожежників. В зональному змагані братимуть участь 14 команд з Олександрії та Олександрійського району, Онуфрієвки, Знам'янки, Новгородківки та інших місць Кіровоградської області. Команду від Світловодського району представлятимуть учні Глинської загальноосвітньої школи - керівник Мірошник А.В.

З вітальними словами до учасників фестивалю звернулися секретар міськвиконкому Зінаїда Климчук,  Ярослав Любецький та заступник голови районної ради Наталія Пруднікова. Виступаючі зазначили, що вогонь - це стихія, яка забезпечує тепло, затишок, приготування їжі. але водночас несе приховану загрозу, якщо стає неконтрольованою. Наталія Анатоліївна наголосила, що молодь, присутня в цій залі, обрала активний, здоровий спосіб життя, діти вчаться не тільки надавати першу посильну потерпілим в нестандартній, часом загрозливій ситуації, а й виробляються навики безпечної поведінки в суспільстві, укріпляється дух людини. Участь в подібних заходах дозволяє проявити учасникам свої найкращі артистичні, організаторські. розумові здібності, проявити взаємоповагу, підтримку противнику. Саме проявити ті якості, які сьогодні так потрібні Україні. Виступаючі побажали всім успіху і перемог!