Шановні працівники служби дільничних інспекторів поліціі  Світловодщини!

Від імені депутатського корпусу Світловодської районної ради щиро вітаю вас із Днем дільничного інспектора поліції!
За родом своєї діяльності ви знаходитесь найближче до людей та їхніх помешкань, добре володієте важливою інформацією про особливості довіреної вам дільниці. Ці знання дають змогу передбачити можливі прояви правопорушень та вжити оперативних заходів для їх попередження. Покладена на вас місія – складна і відповідальна, але мені приємно відзначити, що дільничні інспектори виконують свої службові обов’язки сумлінно та на високому фаховому рівні.
Щиро  вдячні вам за людяність, надійність, принциповість, високий професіоналізм і постійну готовність допомогти в скрутній ситуації.
У день професійного свята бажаю вам завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну вам мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення.
Нехай у ваших родинах живе радість, достаток і злагода!

Голова Світловодської районної ради                        Роман Домбровський