Інформаційно-просвітницька година до Дня Конституції

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безсумнівно, відноситься і День прийняття Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня.
Районна бібліотека напередодні свята провела інформаційно-просвітницьку годину, на якій віддали данину поваги символам держави, що пройшли довгий героїчний шлях. Протягом заходу декламувалися вірші у виконанні учениці 10 класу ЗШ №10 Бистрякрвої Катерини та величні і задушевні пісні про Україну у виконанні Народного аматорського вокального ансамблю «Мрія» Районного будинку культури. Також згадувалися і цікаві легенди про символи держави.
Є символічним той факт, що напередодні Дня Конституції України професійне свято відзначають служителі народу, люди від яких залежить мир, спокій, добробут і процвітання рідної України – державні службовці.
З нагоди 21-ої річниці Конституції України присутніх вітали представники влади: голова Світловодської районної ради – Домбровський Роман Васильович та заступник голови Світловодської РДА – Похілов Володимир Олексійович.
Роман Васильович звернув увагу на видатну історичну постать Пилипа Орлика, гетьмана України, який є автором першої в Україні Конституції. А Володимир Олексійович підкреслив, що Конституція України 1996 року - є Основним законом Української держави, що закріплює суспільно-політичний і державний устрій, права, свободи та обов’язки громадян України.
Також присутнім було презентовано тематичну виставку «Конституція – паспорт України», де була представлена література згідно теми.
Особливу увагу привернула виставка-конкурс «Державні символи у вишивці», на яку творчі роботи надали мешканці району та районних установ, а саме: Куліш Катерина Никифорівна та Чемадура Галина Іванівна (с.Подорожнє), Шликова Лідія Іванівна (с.Нагірне), Водяна Наталія Павлівна (с.Глинськ), Швець Тетяна Федорівна (районна бібліотека).

Юлія Похілова - директор районної бібліотеки