ПРИЙШОВ ЧАС, КОЛИ ГРОМАДА МАЄ ВИРІШУВАТИ

7 серпня 2014 року провів засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім'ї, молодіжної політики її голова Анатолій Коротков.

Значну увагу постійна комісія завжди приділяє розгляду звернень громадян. Ось і цього разу звернення громадян Нежевенко М.В. та Нежевенко В.М. стосовно незадовільної роботи Нагірнянського сільського клубу та бібліотеки Подорожненської сільської ради Світловодського району було розглянуто за участі заступника директора департаменту культури і культурної спадщини облдержадміністрації Тищенко Л.П., заступника голови Світловодської районної ради Пруднікової Н.А., Подорожненського сільського голови Воропаєва В.В., завідувача клубом Стеценко М.О., бібліотекаря Стеценко В.В. та представника заявників. Член постійної комісії Пращур В.С. у виступі з даного питання зазначила, що прийшов час, коли громада має вирішувати всі питання, у тому числі й організації свого дозвілля. Тому Подорожненському сільському голові було рекомендовано узгодити графік роботи клубного закладу із громадою села.