Дозвіл на будівництво в приватному секторі

В Україні продовжено граничний термін введення в експлуатацію об’єктів, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 92-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт».

Згідно з документом, до 31 грудня 2015 року продовжується можливість застосування механізму прийняття в експлуатацію об’єктів, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт. Йдеться про індивідуальні житлові, садові, дачні будинки, господарські та присадибні будівлі і споруди, громадські будинки та будівлі і споруди сільськогосподарського призначення I та II категорій складності.

Також установлюється спрощений порядок проведення технічного обстеження будівельних конструкції та інженерних мереж індивідуальних житлових споруд площею до 300 квадратних метрів та господарських будівель площею до 100 квадратних метрів.

В Законі також зазначається, що до осіб, котрі скористаються зазначеним у документі механізмом прийняття в експлуатацію збудованих без дозволу об’єктів, не застосовуватимуться штрафні санкції.