Людська доброта не має меж

Дуже зворушливим є той факт, як мешканці району, попри власні проблеми, хвилюються за долю жителів східних областей України, які переселяються, зокрема до Світловодького району. Наші земляки, незважаючи на своє, здебільшого далеке від ідеального фінансове становище, усе ж щиро пропонують їм свою допомогу — кошти, предмети гігієни, продукти харчуваня, одяг, предмети побутового вжитку. Згодні навіть надати власний будинок у селі, який пустує, але міг би, за згодою переселенців, стати для них надійним прихистком, щоб пережити нелегкі часи. Так Микільська сільська рада надала житло і прихистила 20 переселенців з Донецька, наразі цим питанням переймається Захарівська сільська рада. В кожній сільській раді готові прихистити людей, та, на жаль, більшість прибулих  виявляють бажання жити на базах відпочинку міста Світловодська, ніж в сільській місцевості.

Небайдужим є ставлення світловодщан і до проблем армії. Щоб підтримати українських військових, серед яких багато і наших земляків, зусилля об'єднали місцева влада, громадська організація "Червоний Хрест",  підприємці, церква, пересічні громадяни. Зібрано понад 2 тони продуктів: овочі, крупи, макаронні вироби, домашні заготовки, жири (олія, сало), фрукти, джеми, тощо. Збираються гроші на бронежилети, інше військове спорядження, засоби гігієни. Найближчим часом ця допомога буде доставлена в місця бойових дій.

На сьогоднішній день зібрано коштів і передано військовим, які дислокуються в Кіровоградській області, допомоги на суму 68 тис. грн.