Державна фінансова інспекція інформує

Держфінінспекція в Кіровоградській області упродовж січня-квітня 2014 року забезпечила усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 10,9 млн грн. З них відшкодовано і поновлено втрат на суму 9,7 млн грн та забезпечено надходження фінансових ресурсів до бюджетів, бюджетних установ і організацій на суму 1,2 млн грн.

Відповідно до переданих матеріалів ревізій правоохоронними органами розпочато 18 досудових розслідувань.

За допущені фінансові порушення 139 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 86 – до дисциплінарної й матеріальної відповідальності, у т.ч. 4 особи звільнено із займаних посад.

За результатами контрольних заходів органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій прийнято 80 управлінських рішень.

Прес-служба Державної фінансової інспекції

в Кіровоградській області