14 травня відбулися засідання постійних депутатських комісій районної ради. Насамперед депутати спільно розглянули проект порядку денного сорок першої сесії районної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої заплановано провести 17 травня. Засідання вів депутат районної ради Анатолій Миколайович Мірошник.

Депутати розглянули 13 питань порядку денного, зокрема:

1.Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Світловодського району на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 14 грудня 2018 року № 463.

2.Про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року.

3.Про стан протипожежної безпеки населених пунктів району.

4.Про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Світловодського району.

5.Звіт про роботу Світловодського районного Центру Соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді.

6.Про роботу комунальногозакладу «Районний будиноккультури Світловодської районної ради Кіровоградської області».

7.Про роботу  по впровадженню енергозберігаючих заходів в бюджетній сфері району.

8.Про оренду майна спільної власності територіальних громад Світловодського району.

9. Про надання згоди на безоплатну передачу майна.

10. Про внесення змін до рішення районної ради від 14 грудня 2018 року   № 464 «Про районний бюджет на 2019 рік».

11.Про  надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо встановлення  (зміну) меж с. Озера Озерської сільської ради Світловодського району.

12. Про підготовку та проведення відпочинку дітей та підлітків влітку 2019 року.

13. Про занесення до Книги Пошани Світловодського  району.

З інформаціями по цих питаннях виступили: перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Гаврилюк, начальник фінансового управління райдержадміністрації Юлія Артеменко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій Скопич та інші.

У засіданні  комісій взяли участь заступник голови  райдержадміністрації Володимир Похілов, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації.