Щорічно за традицією, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, мешканці села Захарівки відзначають День села. Саме в цей день з'їзджаються до свого рідного куточка  люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.

Урочиста частина свята відбулась у приміщенні Будинку культури.

До урочистого концерту підійшли з творчістю та гумором. Готувалися серйозно. Адже таке дійство у селян буває практично раз на рік. Ведучі концерту від усього серця вітали теплими словами односельчан. Згадали і тих хто народився цього річ в селі, і хто став на весільний рушник, і тих, хто відсвяткував ювілейний день народження.

Учні Захарівського НВК вітали земляків поетичними рядками та музичними композиціями, які присвячувались і Україні, і рідному краю, і рідним батькам.

Із теплими словами до своїх односельців звернувся Захарівський сільський голова Віктор Гарбуз. Вітаючи односельчан зі святом, Віктор Васильович, подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування. Також, побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

У цей день на свято приїхав також голова районної ради Роман Домбровський. Роман Васильович привітав усіх присутніх.

Окрім концерту гості та жителі села  могли пригоститися українською стравою – кулішем. Виготовляють її селяни власноруч і по певним технологіям, які знають виключно місцеві жителі. Скуштувати цей продукт назбиралось чимало охочих. А до каші був шашлик і різноманітні салати.

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини в Захарівку.