1 жовтня світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку – день, який покликаний звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління.

Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі. Поки ми молоді, старість вбачається нам такою далекою і навіть не можливою. Нам здається, що ми завжди будемо молоді, але…Роки минають швидко і в якусь мить людина починає розуміти, що вона поповнює ряди бабусь та дідусів.

З нагоди свята, традиційно,  в Павлівському сільському будинку культури відбулись заходи до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Зі сцени лунали щирі слова вдячності та поваги, побажання здоров’я та благополуччя.

У заході взяли участь голова Світловодської районної ради Роман Домбровський,  Павлівський сільський голова   Микола Панасенко, депутат районної ради Ігор Кирилов, директор Павлівського НВО  Катерина Усіченко.

Всім людям похилого віку ми щиро бажаємо довгих років життя, найдорожчого для всіх – міцного здоров’я і мирного неба, всіх земних благ, любові та шани від синів і дочок, онуків та онучок, поваги від оточуючих.