Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

Святий отче, Миколай,

Мою хату не минай!

Подаруй мені потіху

І торбину, повну сміху,

І здоров'я для родини,

Красну долю для Вкраїни.

         День святого Миколая, найулюбленіше свято дітлахів. Малеча вірить у  святого Миколая і тому чекає це свято з нетерпінням. Темної зимової ночі з 18 на 19 грудня Святий Миколай сходить із небес до українських малюків, звідки він бачить і знає, як поводяться діти цілий рік.

        Не забуває Святий Миколай відвідати наш дошкільний заклад. Всі вихованці нашого дитячого садочка з великим хвилюванням та нетерпінням очікували цього свята. Напередодні були виготовлені конверти з поробками та листами до чарівника. Діти у своїх листах писали про книжки, ігри та солодощі. 19 грудня дошкільнята зібралися у залі, щоб зустрітися зі Святим Миколаєм, прочитати йому віршики та заспівати улюблені пісні. Запросили на свято голову Світловодської районної ради Домбровсього Романа Васильовича та голову Світловодської районної державної адміністрації  Твердовського Сергія Сергійовича, які подарували дітям цікаві книжки, настільні розвиваючі ігри та дошку «знань». Керівники побажали дітям зростати здоровими, розумними та слухняними.  Голова  Григорівської  сільської  ради  Невкрита Надія Миколаївна щороку відвідує дітей закладу на всі свята, адже вона турбується  про наймолодших у своєму  селі, з великою  відповідальністю ставиться  до підростаючого  покоління, діти завжди чекають її до себе в гості. На свято були також запрошені місцеві сільгоспвиробники, які також прийшли привітати дітлахів. Тартикян Айкарам Рашидович подарував малятам фрукти, килимове покриття в музичну залу, та на харчоблок електричну скороварку. Гавриленко Валерій Михайлович зі своєю дружиною Людмилою Анатоліївною відвідали дітлахів та вручили ТВ – тюнер та пакунки з солодощами. Гарні настільні ігри та подарунки з цукерками  привезла для малят Дмитрієва Тетяна Василівна, кожного року керівники приватного підприємства «Ніколь» щиро вітають випускників дошкільного закладу.

Голова правління  споживчого товариства «Олександрійське РСТ» Воробйова Світлана Георгіївна також передала дітям різні розвиваючі ігри, розфарбовки, книжки та пазли. Заклепна Тетяна Валентинівна подарувала гарні солодкі пакунки. Кожного року підприємець виписує дитячі журнали «Малятко» та «Бедрик». Вдячні  Заклепному Івану Яковичу, який має «золоті» руки, та докладає зусиль для покращення функціювання закладу. На свято була запрошена Горобець Олена Миколаївна, яка 3 роки поспіль забезпечує наших дітей гарними іграшками. Підприємець Ворона Олексій Анатолійович також подарував на харчоблок дитячого закладу міксер. Депутат Світловодської районної ради Черкавський Сергій Григорович забезпечить деревним матеріалом для дитячої бесідки, яку планується побудувати навесні. І на решті, до наших дошкільнят завітав Святий Миколай. Він привітав дітей, похвалив за гарну поведінку, за віршики та пісні, за щиру посмішку. Коли Миколай дарував дітям подарунки, очі малят світилися неймовірною радістю, адже діти Григорівського  дошкільного навчального закладу  заздалегідь  готувалися  до  зустрічі  з  дорогим  гостем. Дорослі  приклали  багато зусиль, щоб свято пройшло на належному  рівні.  Також ми вдячні настоятелю Григорівської  православної  церкви  ім. Святого Миколая  отця  Іоана,  який кожного  року вітає діток зі святом та приносить чудові  подарунки.  Позитивні емоції, великий заряд енергії отримали і ми, працівники ДНЗ «Ромашка». Маємо надію, що ця подія залишить приємні спогади у пам’яті наших вихованців, їхніх батьків та гостей свята.  Бажаємо всім, щоб День Святого Миколая не пройшов повз ваш будинок і наповнив його щастям, теплотою і любов'ю. Бажаємо усім нашим щирим гостям  міцного здоров'я здійснення всіх задумів мрій. Радісних Новорічних Різдвяних свят, щастя на довгі - довгі роки!

 З повагою,  працівники  закладу  «Ромашка».

 

Повернутись