З піснями та веселими танцями, виставкою місцевих майстрів, смачним кулішем та безпрограшною лотереєю у селі Золотарівка Микільської сільської ради відзначили День села. Уже доброю традицією для місцевої громади стало відродження традицій та вшанування історії родоводу рідного краю. А селу виповнилось 265 років!

До заходу приєдналися гості – голова Світловодської районної ради Роман Домбровський, Микільський сільський голова Володимир Щукін.

Дівчата у вишиванках привітали найпочесніших гостей хлібом-сіллю:

Пахучий хліб – цілющий скарб життя,

Його неперевершена владика.

Він – наша гордість, наше майбуття,

Він – наша творчість і мета велика.

У своєму виступі сільський голова Володимир Щукін розповів про славне історичне минуле села, овіяне легендами і переказами, славне добрими справами і традиціями.  Побажав жителям здоров’я, процвітання і мирного неба.

Привітав місцевих жителів та гостей свята і голова районної ради. Роман Васильович  підкреслив, що День села – це свято для всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місці з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Усі досягнення, якими багате село, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята кожен відчуває себе частиною великої родини. «Бажаю вам миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких» - зазначив очільник району. Також, Роман Домбровський передав вітання від голови обласної ради Олександра Чорноїваненка і передав вітальну адресу голові села.

Самодіяльні артисти продовжили свято. Лунали пісні, вірші, свою художню майстерність представляли амтори сцени. У післяобідню пору святкування продовжувалось безпрограшною лотереєю, в якій кожен отримав свій приз.

Отож залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вона виявила під час святкування Дня села.