Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

День села Озера святкували у День Незалежності України

По-домашньому тепло і затишно було у сільському будинку культури 24 серпня, весело і гамірно на площі біля нього. Яскраві фото-зони, виїзна торгівля, дитячі розваги, а пізніше ще й чимало цікавого для дорослих. Одним словом – під «живу» музику за щедро накритими столами люди веселилися до пів на третю ночі так, що не обійшлося й без кулачних боїв. Але конфлікт між своїми й чужими владнали і спогади залишилися, переважно, приємні, упевнений голова села Віталій Федорус.

Офіційна частина свята була традиційною. Ведучі заходу поетичними рядками привітали гостей та усю озерську сім׳ю з державними святами, насамперед, а потім вже з Днем села. До зали урочисто внесли Прапор України. Надали слово сільському голові. 

«На моїй пам’яті ми вже десять років святкуємо День села у День Незалежності України, а з 27 квітня 2017 року ми отримали свою незалежність, коли за допомогою народного депутата України Олеся Довгого до села прийшла вода…», – говорив Віталій Федорус. 

Підкреслив, що Озера надзвичайно гарне село, а найбільшою його цінністю є люди, які тут мешкають. Розповів про значні здобутки громади і масштабні проекти: водогін, вуличне освітлення, розробка генерального плану тощо. Невтомно дякував громаді, яка підтримує його ініціативу щодо наведення ладу в селі, виходить на суботники, облаштовує Братську могилу, розбиває клумби. 

«Ми рухаємося до омріяного села і багатої, щасливої України!» – запевнив оратор.

Від імені сільської ради Віталій Федорус дякував голові Світловодської районної ради Роману Домбровському, депутату обласної ради Володимиру Кириченку, депутатам районної ради Олегу Медянику, Ігорю Кирилову, сільгоспвиробникам, які постійно підтримують громаду у проведенні заходів: Сергію Шевченку, Сергію Шапці, Руслану Наконечному, Ярославу Мацаку. Дякував Олександру Ільченку, який рятував сільраду взимку.

Вітаючи жителів села зі святами, голова районної ради Роман Домбровський запевнив, що ось вже кілька років поспіль у нього не виникає питань, де він буде 24 серпня, бо завжди залюбки їде до Озер. Голова райради високо оцінив зусилля сільського голови у розвитку громади, бо зробив він чи не найбільше серед інших керівників територій, тому і заслужив Почесну грамоту районної ради. 

Депутат облради Володимир Кириченко, отримуючи подяку від сільської ради, жартома відзначив, що у Віталія Федоруса чимало проблем, тож він хоче додати ще трохи. І вручив чотири подарунки: драбину, бензопилку, бензокосарку і … феєрверк. Перші три подарунки, щоб порядки наводили на території, а останній, щоб свято запам’яталося надовго.

Депутату райради і меценату Олегу Медянику голова села вручив подяку за дієву допомогу, добрі вчинки, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади. Гість у свою чергу привітав усіх учасників заходу, запросив пригощатися сиром торгової марки «Світ–Сир» і танцювати досхочу, адже  музикантів   саме він спонсорував. 

«Я буду і надалі допомагати громаді у всіх справах, докладу зусиль, щоб дорога між Миронівкою і Озерами була відремонтована!», –  запевнив присутніх на заході Олег Медяник. 

Автор: Тетяна Дроздова

 

 

 

Повернутись