Кожен населений пункт Світловодського  району має свою історію, видатних та працьовитих односельчан і приводом згадати цю історію та відзначити поважних людей і здобутки громади за рік є відзначення Дня села.

Так, 12 жовтня  територіальна громада села  Федірки відсвяткувала своє свято. За доброю традицією урочисті заходи розпочались з ярмарка.

З вітальним словом до жителів звернувся сільський голова Володимир Джулай, який привітав присутніх зі святом. У своєму виступі Володимир Іванович, коротко нагадав односельчанам історію рідної громади, розповів чим сьогодні живе села Федірки  та Сніжкове, які позитивні зміни відбулись за останній рік.   Добрі слова привітань та цінні подарунки з рук сільського голови отримали довгожителі села, молода родина та батьки  маленьких жителів, які народились у цьому році.

На святі були присутні голова районної ради Роман Домбровський та заступник голови Олексій Шаповал. Роман Васильович привітав зі святом жителів. Сільському голові Володимиру Джулаю та керівнику Федірківської філії  Глинського НВО, депутату районної ради Миколі Хоменку вручив Подяки від  Кіровоградської обласної ради.

Хорові колективи  сільських  будинів культури Федірок та Глинська,  учні навчально-виховного комплексу порадували присутніх чудовими піснями і прекрасними номерами художньої самодіяльності.

Свято видалось на славу.