Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

День району

Розпочалося святкування у районному будинку культури. Як і годиться в привітній родині, до гостей вийшли з короваєм та рушниками. А розпочалися урочистості з внесення державного прапора та прапора району, право внести їх отримали почесні громадяни Світловодщини — Віктор Бурлака, начальник управління каналу "Дніпро-Інгулець", та Георгій Ковальов, директор Подорожненської загальноосвітньої школи. 

Цього року до Книги пошани Світловодського району назавжди занесено імена Михайла Плюща (Подорожнє), Сергія Бузейнікова (Захарівка), Віталія Іскандарова (Павлівка) (героїв АТО, посмертно), Валентини Горбенко (В.Скельова),Федора Криворучка (Глинськ), Івана Пшеничного (Озера), Емілії Скоренцової (Федірки), Айкарама Тартикяна (Григорівка), Зінаїди Чернієнко (Павлівка).

Під оплески залу на сцену раз за разом піднімалися шановані люди району. Це і голови ветеранських організацій, і лікарі, і працівники культури, і вчителі, і державні службовці та працівники органів місцевого самоврядування, і медалісти, і молодь, яка вперше отримувала паспорт. Звучало багато привітань від голови районної ради Романа Дромбровського,  голови РДА Сергія Твердовського, помічника народного депутата Олеся Довгого Антона Пустового, голови обласної федерації вітрильного спорту Івана Юхименка, який окрім привітань вручив Сергію Твердовському подяки від Міністерства молоді та спорту України і федерації вітрильного спорту України за високий рівень організації проведення Всеукраїнських змагань з вітрильного спорту, які відбулися в районі у травні-червні цього року. 

Гарний настрій дарували глядачам колективи районного будинку культури "Мрія", "Сударушка", "Відлуння". Стали присутні на святі учасниками естафети "Free Ukraine 25", яка шириться країною з нагоди відзначення 25-річчя Незалежності України, коли масово виконали гімн України та передали естафету Світловодському міському, Власівському та Онуфріївському будинкам культури.

Друга частина святкування змінила стіни гостинного будинку культури на такі ж привітні береги Дніпра у яхт-клубі "Кристал". Тут кожен міг собі обрати заняття до душі. Гуляти доріжками та знайомитися з творчістю місцевих умільців, кататися на яхті, розважатися на атракціонах, спробувати розпис по тілу, фотографуватися у тематичних фотозонах. Останні були створені таким чином, щоб розповісти про усі види господарської діяльності, які здавна ведуться на Світловодщині — це і мисливство, і рибальство, і землеробство, і бджолярство. Кожну із зон оригінально презентували Захарівський музей історії, районна бібліотека, вокальний колектив "Мрія", Ольга Тітова, Марина Дуженкова, Калантаївський колектив "Яворина" та улюбленці публіки — Великоскельовський колектив "Сузір’я". Підприємство "Королівський смак" підтримало проведення "Караоке у яхт-клубі", переможницею якого стала Ірина Коваль. Знайшлося заняття і для тих, хто не уявляє свого життя без спорту. У змаганнях з пляжного волейболу абсолютним переможцем стала команда села Григорівки (капітан Микола Якимець), конкурс з перетягування канату на кубок Олеся Довгого виграла команда Захарівки на чолі зі своїм "талісманом" Олександром Бур’янським, у змаганнях з армреслінгу найсильнішим виявився Сергій Сокоренко з Григорівки. Втамувати спрагу та голод від перебування на свіжому повітрі можна було квасом, лимонадом, морозивом, сиром і, звісно, юшкою та польовою кашею, які готувалася під пильним керівництвом депутата районної ради Сергія Черкавського. Перевезення учасників свята забезпечив Віктор Макаров. 

З днем народження, Світловодський районе. Так тримати!

 

 

 

 

Повернутись