Святкує свято Мати-Україна

Святкують свято дочки і сини

Урочисто, мов хвиля , – пісня лине

Здіймає синьо-жовті прапори.

Тернистий шлях пройшла Україна заради здобуття незалежності, чимало випробувань пережив народ, щоб втілити в життя мрії про свободу та власні права.

І ось, 24 роки тому, світ побачив основний закон держави, що відкрив нашій могутній нації шлях до розвитку і зміцнення. Конституція гарантувала громадянам загальновизнані права та свободи, закріпила ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу. День її прийняття, 28 червня, одразу ж став державним святом і символом самостійності та сили нашої держави для кожного українця.

Але в першому місяці літа не тільки День конституції став приводом урочистостей . Всі світловодчани кожного року, у четверту суботу червня, святкують річницю з Дня створення нашого Світловодського району. Це свято, що поєднало минуле, теперішнє та майбутнє. Від малого до великого, від юного до дорослого, від простого робітника до найвищого керівника. Всі жителі пишаються своєю затишною, гарною, оновленою Світловодщиною – найріднішим куточком неосяжної Батьківщини.

Святкові дзвони линули над землею і в цьому році. 26 серпня були проведені урочистості с нагоди Дня Конституція та 97-ої річниця з Дня створення Світловодського району.

Жителів вітали: голова районної державної адміністрації - Селич Віктор, голова районної ради - Домбровський Роман, які виразили свою гордість за нашу країну та район, розповіли про труднощі на шляху до незалежності та бажали віри та втілення бажань кожного громадянина.

На святі також була присутня депутат Кіровоградської обласної ради Дар’я Ільїна, працівники апарати Світловодської районної державної адміністрації та районної ради.

Всіх присутніх вітали піснями та танцями аматорські колективи Світловодщини.

Бажаємо віри у високе призначення та світле майбутнє України та Світловодського району. Любімо свою землю, шануймо себе і свою гідність і шановані будемо іншими.