День району 2014

20 червня 2014 року відбулося свято - День району! Засноване воно було депутатами Світловодської районної ради в минулому 2013 році, до 90 річниці утворення району. Цього року воно було особливо хвилюючим і патріотичним. Святкова зала ледь вмістила гостей та делегації, що прибули від кожної громади.

Гостей зустрічали піснями та гарним настроєм художній колектив "Сударушка". Торгівельні палатки пропонували свіжу випічку та прохолодні напої, депутат обласної ради К.Чередник пригощав гостей морозивом. Виставка робіт прикладного мистецтва та картин знайомила гостей з творчістю місцевих художників.

Головне дійство розпочалося з демонстрування фільму про район та внесення Державного та районного прапорів.

Гетьман району Іван Середа разом з козаками славили Україну, її героїв та жителів району.

.

До привітань долучилися і очільники району голова районної ради О. Шаповал та голова адміністрації Р. Степура.

Вони вручили посвідчення про занесення до Книги Пошани Світловодського району людям, які внесли особистий вклад в розвиток і процвітання району. В цьму році це 8 осіб і художній колектив:

ГАРКУША   ОЛЕКСІЙ   ОЛЕКСІЙОВИЧ (25.10.1928 р. – 21.03.1999 р.)

ШЕЙКО НАДІЯ ЛЕОНТІЇВНА (09. 11. 1920 р.)

ГРИЦИК ОЛЕКСІЙ ІВАНОВИЧ (20.03.1929 р. – 07.12.97 р.)

ГОНЧАРЕНКО ПАВЛО АНДРІЙОВИЧ (16. 02. 1931р.)

ПЕТРОВ ВОЛОДИМИР ЄВДОКИМОВИЧ (17. 09. 1927 р.)

РАК   ІВАН   ПЕТРОВИЧ (25.04.1931 р. – 05.02.2010 р.)

СЕРЕДА ІВАН ЯКОВИЧ (08.09.1941 р.)

ШЕЛЯШКО ІВАН ГНАТОВИЧ (23. 11. 1938 р.)

АМАТОРСЬКИЙ ФОЛЬКЛОРНИЙ КОЛЕКТИВ «ЯВОРИНА» заснований у 1958 році.

Були визначені і переможці в номінаціях:

"Учитель року" - Рак любов Борисівна - вчитель початкових класів Миронівської загальноосвітньої школи I-III ступенів;

"Медик року" - Савіцкий Василь Володимирович - сімейний лікар Глинської медичної амбулаторії;

"Культпрацівник року" - Лупан Наталія Іванівна - музичний керівник Павлівського Будинку культури;

Представниці від кожної громади району вітали гостей ромаїттям караваїв, кожен з яких є справжнім витвором мистецтва.

Художні колективи районних будинків культури, вокальні групи та солісти вражали присутніх своїми співочими, танцювальними  талантам та акторським мистецтвом.

Запашними караваями голови сіл пригостять жителів своїх громад.

А святкове дійство продовжується тепер вже на на вулиці. Юні майстри рукопашного бою вражають присутнів бойовими прийомами та відмінною підготовкою.

На гостей чекає польова каша.

Малеча має змогу весело порозважатися на надувних гірках.