23 серпня у Світловодському районі відбулися урочистості до Дня Прапора та Дня Незалежності України .

Вперше святкування Дня Прапора відбулося у 2004 році - це було дуже важливою подією для політичного та національного життя нашої країни.

На цьому наголошували ведучі на першій частині урочистостей, яка була проведена біля пам’ятника Борцям за Волю та Незалежність України. Мітинг зібрав людей усіх поколінь, він став символом патріотизму та гордості за власну державу.

Слова вітання висловив  Роман Домбровський - голова Світловодської районної ради. Також до слова були запрошені  Володимир Похілов - заступник голови Світловодської районної державної адміністрації та голова міськрайонної  Спілки  ветеранів  АТО  Олександр Скотніков.
        Друга частина урочистостей відбулася  в районному будинку культури. Творчі колективи Світловодського району зустріли  глядачів  вітаннями та чудовим флешмобом у виконанні дітей і дорослих під "Пісню про Український прапор", написану Олександром Стусом ще у 1919 році.

Виставка вишиваних рушників "Україна різнокольорова"  чекала у фойє. Майстерність виконання полотен вражала, змушувала згадати давні українські традиції і самобутність українського народу.

Урочистості продовжувались на святковому концерті, де не раз звучали вітання на честь Дня Незалежності України. На сцені можна було побачити вокальні та хореографічні колективи Світловодського району, чиї виступи були неперевершеними.

До привітального слова був запрошений Домбровський Роман Васильович, який розповів історію незалежної Української держави, підкреслив усі досягнення українського народу, але не оминув і труднощі,  з якими довелося стикнутися на цьому шляху.

Традиційно у такі визначні дні відбувається нагородження тих, хто має певні здобутки у своїй діяльності. І в цей день чимало визначних людей Світловодського району отримали свої грамоти та подяки, вручення яких супроводжувалося гучними оплесками усіх присутніх.

Справжнім символом єднання стала, безумовно, безсмертна пісня, написана Володимиром Івасюком - "Червона Рута", яку виконали усі виступаючі разом із залом. Концерт закінчився щирими вітаннями та побажанням миру нашій Україні, благополуччя кожній родині, віри, мудрості та перемоги всім нам - українцям.

Ми щиро вітаємо Вас з особливим і величним святом нашого народу - З Днем Незалежності!