17 грудня 2019 року голова Великоскельовської первинної  ветеранської організації Нікушкіна Варвара Олексіївна відмітила  своє 80-річчя.

Привітати ювіляршу  прийшли працівники сільської ради. Друзі, молодь.

До привітань також приєдналися голова Світловодської районної ради Роман Домбровський та Великоскельовський сільський голова Сергій Могильний. Урочисто-офіційно, щиро вітали та дякували гості іменинниці за активну громадянську позицію, великий внесок у розвиток Світловодщини, уважне відношення до проблем ветеранів, батьківську опіку молоді.

Найвищі людські закони записані в кожного в серці. І завжди одним із найголовніших має бути – вірність обраній справі, своїй країні, своїй родині, любові до рідної землі.

Всі ці якості має в своєму серці наша ювілярка, якій виповнюється 80 років. Добропорядна і мудра, людяна і любляча, вона завжди підставить своє плече допомоги, розрадить і порадить, підтримає.

З глибокою шаною і повагою вітаємо Вас, шановна Варваро Олексіївно, з днем народження і хочемо висловити нашу безмежну повагу і захоплення!
Ви чудово виглядаєте і, незважаючи на поважний вік, Ваші очі як і
раніше світяться прекрасним молодим вогнем! Ви є прикладом
для нас, ми віддаємо данину щирої поваги Вашій мудрості та
життєвому досвіду, працьовитості і життєлюбності. Ми захоплюємося Вашою енергією, силою волі і інтересом до життя, вмінням радіти кожному
дню і насолоджуватися кожною миттю. Від щирого серця вітаємо
Вас з прекрасним ювілеєм, бажаємо довгих і щасливих років у колі
рідних і близьких. Здоров’я Вам, радості, турботи та родинного тепла.