Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

        7 грудня в Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.Л.Кропивницького відбулися урочистості, приурочені Дню місцевого самоврядування, участь у яких взяли депутати обласної ради, голови районних рад, територіальних громад, ветерани органів місцевого самоврядування, запрошені.

Зі щирими словами привітань до присутніх звернувся очільник обласної ради Олександр Чорноіваненко.

- Сьогодні, усі працівники органів місцевого самоврядування нашої області працюють у команді, що складається з понад шести тисяч депутатів, 407 місцевих рад, близько трьох тисяч посадових осіб місцевого самоврядування. Вам складно, як нікому. Ви постійно в гущі подій і не маєте права помилятися чи бути безпорадними у складних ситуаціях. Але ваша робота має і багато переваг – її видно. Працюючи разом із людьми і для людей, починаючи з малого, але маючи на меті велике, сьогодні наше спільне завдання полягає в тому, щоб розвивати справжні осередки належного, ефективного, демократичного врядування, - зазначив Олександр Чорноіваненко.

Кращих представників органів місцевого самоврядування було відзначено нагородами. Не залишились без відзнак і працівники Світловодського району.

Спільною Почесною грамотою обласної ради та обласної державної адміністрації нагороджено Невкриту Надію Миколаївну – Григорівську сільську голову,  Почесні грамоти обласної ради вручено Федорусу Віталію Олексійовичу – Озерському сільському голові та Джулаю Володимиру Івановичу – Федірківському голові. Грамотою нагороджено Бузейникову Наталію Іванівну – працівника Захарівської сільської ради. Подяку вручено керуючому справами виконавчого апарату районної ради – Пісковій Наталії Василівні.

Завершилися урочистості святковою концертною програмою.

Повернутись