Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

День матері в селі Григорівка

Міжнародний День матері є, безумовно, найсвітлішим і теплим святом. Адже мама - це головна хранителька домашнього вогнища, улюблений і близький рідна людина, яка завжди подасть руку допомоги і взаєморозуміння.

На сьогоднішній день понад 50 країн світу відзначають День матері, причому 23 з них святкують в один і той же час, а саме у другу неділю теплого травня кожен рік.

Материнство — це нескінченність людського роду. Кожна мати, народжуючи дитину, сподівається, що вона буде кращою за неї, тому намагається передати їй свої знання і вміння.

Мама! Найдорожче слово в світі!
Де б не був ти, що б ти не робив,
Та вона твій шлях завжди освітить
Ніжним серцем, відданим тобі.

В дні сумні та в дні на щастя щедрі
Мама буде у житті твоїм,
Тож живи, як мама, щиро й чесно,
І, як мама, лише добро твори.


Це один із тисячі віршів, присвячених поетами матерям. Найніжніші, найсокровенніші, найкращі слова ми бережемо в своїй душі для мами.
Немає любові сильнішої від материнської, немає ніжності ніжнішої від ласки і клопотів материнських, немає тривоги тривожнішої від безсонних ночей і незімкнутих очей материнських. Людство існує тільки тому, що існує материнська любов.
Немає  нічого святішого і безкорисливішого, ніж любов матері.

Так  розпочали  свій  виступ  ведучі концерту  присвяченого Дню матері, який  напередодні вітали  всіх  жінок - матерів  села Григорівки.  На  концерт, присвячений берегиням роду людського, який  відбувся 13 травня, було запрошено всіх мам.  Працівники сільського будинку культури підготували цікаву та насичену  програму з безліччю пісень, інсценівок, гарних танців.  Привітання депутата  районної ради Андраніка Тартикяна зворушило серця  присутніх у залі, який  подякував за терпіння, витримку, дивовижну мудрість  і мужність жінок,  які долають нинішні негаразди та зберігають віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких. Побажав міцного здоров’я, родинного тепла, благополуччя, довгих років життя  і нев'янучої краси. До  привітань приєдналися діти дитячого садочка, які теж підготували вірші про неньку. Ткаченко Поліна заспівала для  своєї  матусі  пісню та подарувала їй гарні квіти. Виступ школярів з цікавими номерами порадував присутніх на концерті. Всі побачили таланти підростаючого покоління, це підтверджує сумлінну повсякденну працю жінки-матері у вихованні дитини. На свято запросили поетесу нашого села Романець Лідію Іванівну, свій вірш вона присвятила матері, на плечі якої лягло багато важких випробувань та страждань. Наприкінці на сцену вийшли усі учасники концерту та усі разом ще раз привітали усіх присутніх жінок зі святом. 

Шанування матері — один з найсвятіших обов’язків людини і неоплатних боргів дітей.
Вона нас зростила, виховала, навчила добру, леліяла, любила. І як же не відплатити їй пошаною, любов’ю, ласкою і допомогою. А, власне, тільки цього на старості літ і хочуть від нас наші мами.
Чим більша наша любов до матері, тим святіше і радісніше наше життя.

Вітаємо всіх жінок зі святом!

Юлія Даценко – завідувач ДНЗ «Ромашка»

Повернутись