11 вересня в приміщенні ДП «Світловодське лісове господарства» відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників лісу, в яких взяли участь голова районної ради Роман Домбровський,  перший  заступник голови райдержадміністрації Наталія Гаврилюк.

Відкрив урочисту церемонію директор ДП «Світловодське лісове господарство» Олександр Ісаєв, який привітав з професійним святом працівників підприємства та розповів про успіхи сумлінної праці задля процвітання лісового господарства Світловодщини.

Долучився до вітальних слів    голова районної ради Роман Домбровський, який    зазначив, що працівники лісового господарства роблять гідний внесок в економічний розвиток нашого району та збереження його природних багатств. «У професійне свято працівників лісу від імені депутатського корпусу районної ради вітаю всіх лісівників, хто своєю працею і турботою сприяє  збереженню та примноженню лісового господарства, хто ростить, любить, береже і рятує ліс!» -  зазначив Роман Домбровський.

А святкового настрою всім присутнім додав вокальний колектив «Мрія» районного будинку культури.