Чотирнадцята сесія Світловодської районної ради

15 листопада 2016 року відбулась чотирнядцята сесія Світловодської районної ради сьомого скликання.

Депутати районної ради обговорили та прийняли відповідні рішення з 13- ти питань порядку денного.

1. Про стан виконання програми економічного і соціального розвитку Світловодського району  за січень-вересень 2016 року.
  2.  «Про виконання районної цільової програми «Вчитель» у 2016 році та перспективи розвитку  освіти у Світловодському районі до 2020 року».
  3. Про роботу комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської районної ради Кіровоградської області».
  4. Про роботу Світловодського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
  5. Про програму сприяння розвитку громадянського суспільства у Світловодському районі на 2016-2020 роки.
  6. Про безоплатну передачу з балансу комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської районної ради Кіровоградської області» будівль Глинської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини на баланс територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Світловодського району
  7. Про внесення змін до рішення районної ради від 28 березня 2014 року № 293 «Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району»
  8. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2015 року №23 "Про районний бюджет на 2016 рік".
  9. Про звіт голови Світловодської районної ради Домбровського Р.В.
  10. Про звіт голів постійних комісій Світловодської районної ради.
  11. Про роботу депутатів Світловодської районної ради в територіальних громадах.
  12. Про Звернення депутатів Світловодської районної ради Кіровоградської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо проекту Закону України «Про внесення змін  до Бюджетного кодексу України (р.н. 5131 від 15.09.2016)
  13. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельноїділянки, яка знаходиться у користуванні гр. Грушки В.І.

Усі прийняті рішення будуть розміщенні на офіційному сайті Світловодської районної ради після підписання головою районної ради Романом Домбровським.