Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

         26-го квітня виповнюються 33-ті роковини страшної для всього людства аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Цей день навічно вкарбувався в історію України трагічним днем. Так, 33 роки, це  мить в історії людства. Та за ці роки ми всі стрімко прозріли та подорослішали на цілу епоху, ми стали вимогливіші  до самих себе, і до тих, у чиїх руках людське існування і доля  природи. Бо надто вже  високою ціною, довелося і ще доведеться платити за наслідки Чорнобиля...

         Із сумом і болем ведуча згадала трагічні події аварії на Чорнобильській АЕС. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання загиблих ліквідаторів і постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції.     

         Звернувся  до присутніх  голова  громадської організації «Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля» в Кіровоградській області Анатолій Кучугурний  і  висловив  слова вдячності та глибокої шани ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які врятували світ від ядерної катастрофи, побажав усім міцного здоров’я, миру, божого благословення.

          В заході  взяли участь голова районної ради Роман Домбровський, заступник голови Олексій Шаповал, керівництво райдержадміністрації, працівники районної ради та районної державної адміністрації.

Повернутись