26-го квітня виповнюються 33-ті роковини страшної для всього людства аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Цей день навічно вкарбувався в історію України трагічним днем. Так, 33 роки, це  мить в історії людства. Та за ці роки ми всі стрімко прозріли та подорослішали на цілу епоху, ми стали вимогливіші  до самих себе, і до тих, у чиїх руках людське існування і доля  природи. Бо надто вже  високою ціною, довелося і ще доведеться платити за наслідки Чорнобиля...

Із сумом і болем ведуча згадала трагічні події аварії на Чорнобильській АЕС. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання загиблих ліквідаторів і постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Звернувся  до присутніх  голова  громадської організації «Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля» в Кіровоградській області Анатолій Кучугурний  і  висловив  слова вдячності та глибокої шани ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які врятували світ від ядерної катастрофи, побажав усім міцного здоров’я, миру, божого благословення.

В заході  взяли участь голова районної ради Роман Домбровський, заступник голови Олексій Шаповал, керівництво райдержадміністрації, працівники районної ради та районної державної адміністрації.