Благодійність в душах людських

В Світловодському  районі триває благодійна акція по збору та доставці гуманітарної допомоги військовослужбовцям в зону проведення АТО. Відправлено три  вантажі загальною масою близько трьох тон  і наразі готується четвертий.

Наші хлопці, які знаходяться в гарячих точках, змогли поспілкуватися з волонтерами, що доставили вантаж, розказати про свої військові будні, подякувати за підтримку та передати свої вітання рідним і друзям. З перших уст волонтери змогли дізнатися про проблеми та труднощі військових і визначилися з переліком найбільш запитуваних і потрібних для них речей.

Насамперед це засоби індивідуального захисту ( бронежилети),  засоби гігієни ( мило, зубна паста, вологі серветки, прибори для гоління, тощо), змінна білизна (особливо шкарпетки, устілки). Не вистачає питної води, чаю, цигарок. А от круп, макаронних виробів, овочів, домашніх заготовок відвезли вдосталь.

Районна рада висловлює велику подяку всім небайдужим жителям сіл району, сільським головам, які організували збір гуманітарної допомоги, громадським організаціям та підприємцям. Особливу подяку висловлюємо керівникам фермерських господарств "Гвіса" Грушці В. І. та членам його сім'ї, Тартикяну А. Р. керівнику ТОВ "Земля і люди", які забезпечили доставку вантажу в місце призначення, виділивши кошти на паливно-мастильні речовини. Такі підприємці, як Зуєнко Г.Г (СФГ "Зуєнко"), Башмаченко Л.М.  (СФГ "Башмаченков), Ющенко Ю.М. (СФГ "Ющенко") допомогли продуктами сільгоспвиробництва.

Магазини "Садко" підприємців Олександра і Тетяни Федорових виділили велику кількість білизни ( носки, труси, шкарпетки, майки), керівники закладів райспоживтовариства Світлана Воробйова, "Світловодська паляниця" - Олександр Коханюк, директор спецзовнішкомплект - Станіслав Мартиненко також виявили бажання долучитися до благодійної акції і надати допомогу продукцією власного виробництва (печиво, хлібобулочні вироби, халва).

Працівники районної ради зібрали кошти та закупили засоби гігієни, мінеральну воду, печиво, інше.  Пересічні громадяни району також не стоять осторонь, допомагають нашим воякам, ділячись домашніми заготовками овочів, рибними та м'ясними консервами,  цукром, олією, випічкою.

Маємо надію, що хлопці на передовій відчувають нашу підтримку, а висока активність та згуртованість людей допоможе вистояти в цій неоголошеній війні. Міста та села будуть визволені, жителі зможуть повернутися до повсякденних мирних буднів.

За правдою - сила!