8 травня біля пам’ятника "Воїнам- визволителям з нагоди 25-річчя визволення району" відбувся мітинг, присвячений 74-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З теплими словами привітань з Днем Перемоги та щирими побажаннями миру і добробуту, зі словами вдячності за військовий і трудовий подвиг у роки війни та повоєнної відбудови до ветеранів та земляків звернувся голова Світловодської районної ради Роман Домбровський. Також присутніх зі святом привітали: голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський, помічник народного депутата України Олеся Довгого Анна Трубаченко, голови ветеранських організацій сіл району.
Світлу пам’ять полеглих у роки війни вшанували хвилиною мовчання і покладанням квітів до підніжжя пам’ятника воїнам-визволителям.