16 жовтня відбулася п’ятдесят перша  сесія Світловодської районної ради сьомого скликання. На засіданні були присутні 22 депутати, керівництво районної державної адміністрації, представники громадськості та засобів масової інформації.

Депутати розглянули дев’ять питань, які були внесені до порядку денного сесії, та прийняли відповідні рішення.

Народні обранці заслухали  звіти районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку Світловодського району за січень-вересень 2020 року та про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року.

Також депутати продовжили дію контракту з головним лікарем комунального некомерційного  підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської районної ради  Кіровоградської області» Світланою Березюк, прийняли  майно до спільної власності територіальних громад сіл Світловодського району, надали дозвіл на передачу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Світловодського району за місцем їх розташування та внесли зміни до рішення районної ради від 13 грудня 2019 року № 558 «Про районний бюджет Світловодського району на 2020 рік».

Голова районної ради подякував депутатам за роботу та наголосив, що настає момент істини. Громади стають самостійнішими й отримують більше можливостей розпоряджатися власними ресурсами. Дуже важливо, щоб до місцевої влади прийшли відповідальні, чесні, справедливі та фахові люди.Також побажав виборцям, перш ніж опустити бюлетень у скриньку, добре вивчити кандидата: де працював, як нажив статки, чи зможе гідно представляти територію в місцевій раді, а депутатам нових перемог, добра і миру.