21 серпня 2020 року відбулась п’ятидесята сесія Світловодської районної ради сьомого скликання.
На початку пленарного засідання відбулося урочисте нагородження «За високі досягнення у праці» та переможців та призерів Всеукраїнських і обласних рейтингових конкурсів учнівської творчості, ЗНО та обласних олімпіад.
Відповідно до рішення сесії Світловодської районної ради сьомого скликання від 03 червня 2016 року №84 «Про заснування районної премії «За високі досягнення у праці» нагородили ШКИРАЙ Любов Семенівну – зберігача фонду комунального закладу «Захарівський музей історії Світловодської районної ради Кіровоградської області», за свою відданість та наполегливість до розвитку музею та музейної справи, за виховання молоді в дусі патріотизму й відданості народним традиціям, за високу професійну майстерність, активну діяльність, вагомий внесок у вивчення, дослідження та популяризацію музейних матеріалів та з нагоди Дня незалежності України.
Відповідно до Положення про районну учнівську премію обдарованим дітям, нагородили:
- Кулинич Ірину – ученицю КЗ ліцей «Надія» за зайняте 1 місце в Обласному етапі екологічного конкурсу "Свій голос віддаю на захист природи", Чернишову Вероніку – ученицю КЗ «Павлівське НВО» за зайняте 2 місце в обласній олімпіаді з географії,
- Погрібного Назара – ученика КЗ «Павлівське НВО» за зайняте 3 місце в обласній олімпіаді з трудового навчання,
- Пузиренко Дар’ю – ученицю В.Скельовського НВК КЗ «Павлівське НВО» за зайняте друге місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу навчально-технічної творчості та юних фотоаматорів "Моя Україно!",
- Булая Юрія –ученика В.Скельовського НВК КЗ "Павлівське НВО" за зайняте 3 місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу навчально-технічної творчості та юних фотоаматорів "Моя Україно!",
- Орлову Марію – ученицю Миронівської ЗШ I-II ступенів ст.КЗ «Павлівське НВО» за зайняте 3 місце в Обласному конкурсі – захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук (секція українська мова).
Голова районної ради Роман Домбровський привітав присутніх з Днем Державного прапора та Днем Незалежності України та вручив грамоти Кіровоградської обласної ради волонтерам: Наталії Задорожній та Ірині Вараксі.
В роботі пленарного засідання взяли участь 15 депутатів районної ради, перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Гаврилюк, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови.
Депутати обговорили і прийняли схвальні рішення по таким питанням порядку денного:
1.Про інформацію Знам'янської місцевої прокуратури «Про стан протидії злочинності, корупції, профілактики правопорушень та результати діяльності на території Світловодського району та міста Світловодськ за вісім місяців 2020 року».
2.Звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Світловодського району за І півріччя 2020 року.
3.Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Світловодського району на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 13 грудня 2019 року № 554.
4.Про внесення змін до районної Програми підтримки діяльності органів виконавчої влади, затвердженої рішенням районної ради від 21 грудня 2017 року № 296.
5.Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до опалювального сезону 2020-2021 роки.
6.Про хід виконання Програми зайнятості населення Світловодського району на 2018-2020 роки.
7.Про стан пожежної безпеки у Світловодському районі.
8.Про хід виконання районної цільової соціальної Програми «Молодь Світловодщини» на 2016-2020 роки.
9. Про продовження терміну перебування на посаді директора комунального закладу «Ліцей «Надія» Світловодської районної ради Кіровоградської області.
10. Про внесення змін до рішення районної ради від 26 травня 2020 року № 594 «Про створення комунальної установи «Центр із обслуговування закладів та установ» Світловодської районної ради Кіровоградської області».
11.Звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року.
12.Про внесення змін до рішення районної ради від 13 грудня 2019 року № 558 «Про районний бюджет Світловодського району на 2020 рік».