У п’ятницю, 10 липня, відбулося пленарне засідання позачергової сорок дев’ятої сесії Світловодської районної ради сьомого скликання під головуванням Романа ДОМБРОВСЬКОГО. На розгляд сесії районної ради вносилося два питання: «Про внесення змін до районної програми підтримки органів виконавчої влади, затвердженої рішенням районної ради від 21 грудня 2017 року № 296» та «Про внесення змін до рішення районної ради від 13 грудня 2019 року № 558 «Про районний бюджет Світловодського району на 2020 рік». З обох питань доповідачем була перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія ГАВРИЛЮК.

Проектом рішення про зміни до районного бюджету передбачалося:

- передати субвенцію у розмірі 49,9 тис. грн. Великоскельовській сільській раді на заходи щодо ліквідації наслідків підтоплення. Потужні зливи там призвели до замулення домогосподарств селян, руйнації системи водовідведення та часткового пошкодження дорожнього покриття;

- прийняти кошти в сумі 25,0 тис.грн. з бюджету Павлівської сільської ради для закупки меблів Павлівському НВО та 420,0 тис. грн. з бюджету Озерської сільської ради на проведення капітального ремонту покрівлі Озерського НВК Павлівського НВО (споруда знаходиться у незадовільному стані, що створює загрозу для учасників навчально-виховного процесу);

- перерозподілити видатки на оплату теплопостачання, зменшивши призначення на 300,0 тис. грн. та спрямувавши їх на співфінансування  ремонтних робіт покрівлі Озерського НВК Павлівського НВО;

- за програмою підтримки органів виконавчої влади  виділити 60,0 тис. грн.. на поточні витрати районній державній адміністрації.

Після інформації Наталії ГАВРИЛЮК, депутати обговорили суть запропонованих змін. Основна дискусія виникла навколо питання виділення коштів в сумі 300,0 тис.грн. на ремонт даху Озерської філії Павлівського НВО. Виступаючі Мірошник А.М., Хоменко М.І., Тютюнник П.М., Кирилов І.Я., Скопич С.А., Федорус В.О., Шаповал О.І. наводили кожен свої аргументи, вважаючи їх вагомими для прийняття чи не прийняття рішення.

Рішення про «Про внесення змін до рішення районної ради від 13 грудня 2019 року № 558 «Про районний бюджет Світловодського району на 2020 рік» підтримали 15 депутатів районної ради із 18 присутніх на сесії. «Проти» проголосували Ворожко Григорій Данилович, Мірошник Анатолій Миколайович, Хоменко Микола Ілліч.