26 травня 2020 року  під головуванням Романа Домбровського -  голови районної ради,  відбулася сорок восьма сесія Світловодської районної ради сьомого скликання.

Участь у засіданні взяли 18 депутатів районної ради, голова районної державної адміністрації Віктор Селич, перший заступник голови РДА Наталія Гаврилюк, керівники підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району,  сільські  голови.

Депутати ухвалили п’ятнадцять  питань порядку денного. Були  заслухані звіти:

• районної державної адміністрації  про виконання програми економічного і  соціального розвитку Світловодського району  за січень-березень  2020  року;
  • про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року;
  • про хід виконання районної Програми розвитку агропромислового комплексу Світловодського району на 2018-2023 роки;
  • про роботу КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Світловодської районної ради Кіровоградської області;
  • про роботу КЗ «Районний Будинок культури» Світловодської районної ради Кіровоградської області;
  • про роботу КЗ «Захарівський музей історії» Світловодської районної ради Кіровоградської області;
  • про роботу КЗ «Районна бібліотека» Світловодської районної ради Кіровоградської області;
  • про звіт комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Світловодського району» за 2019 рік.

Депутати внесли зміни до районної програми цивільного захисту Світловодського району Кіровоградської області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26 лютого 2016 року № 55 та до рішення районної ради від 13 грудня 2019 року     № 558 «Про районний бюджет Світловодського району на 2020 рік».

Також депутатським корпусом була затверджена гранична мережа  освітніх закладів  району на 2020/2021 навчальний рік, створено  комунальну  установу  «Центр із обслуговування закладів  та установ» Світловодської районної ради  Кіровоградської області,  затверджено розпорядження голови Світловодської районної ради № 9-гр від 29 квітня 2020 року «Про зняття з контролю рішень районної ради».

Активну участь у роботі сесії взяли депутати районної ради Ігор Кирилов, Сергій Скопич, Анатолій Мірошник, Микола Середенко та інші.

Всі питання порядку денного сесії попередньо було обговорені на засіданнях профільних депутатських комісій 22 травня 2020 року.